Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 • Direction ul. Romana Dmowskiego 19B lok. 20 50-203 Wrocław
 • Phone Tel: kontaktowy: +48 509 837 605

hm 950 DC-V NanoPak

Nowa zgrzewarka hm 950 DC-V NanoPak przewyższa wszystkie swoje poprzedniczki, oferując inteligentną obsługę, wszechstronną cyfryzację, możliwość pracy w sieci i zrównoważony rozwój, odzwierciedlając ducha przemysłu 4.0.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krótki opis

Konstrukcja NanoPak oparta jest na wielokrotnie nagradzanym projekcie serii Hawo Gereration Easy. Zaprojektowaliśmy urządzenia tej generacji produktów tak, aby spełniały wysokie standardy w zakresie profesjonalizmu, estetyki i solidności, jakie są wymagane w gabinetach lekarskich i SPD (CSSD) w szpitalach, zachowując jednocześnie najsurowsze wytyczne dotyczące bezpieczeństwa.

NanoPak jest dostępny w wersji ze stali nierdzewnej, a także w kolorach czarny mat, biały i oryginalny pomarańczowy. Kolor 'oryginalny pomarańczowy' nawiązuje do koloru pierwszych zgrzewarek hawo wydanych w pierwszych latach po założeniu firmy.

 • Spełnia wymagania wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz nowych wytycznych Światowej Federacji Nauk o Sterylizacji Szpitali (WFHSS)
 • Walidowany proces uszczelniania zgodnie z EN ISO 11607-2 i międzynarodowymi wytycznymi ISO / TS 16775
 • Zintegrowana drukarka z FontMatic
 • Przesyłanie danych na pamięć USB
 • Ekran dotykowy

Funkcje produktu

 • App Ctrl - EKRAN DOTYKOWY.

  NanoPak to najpotężniejsza zgrzewarka firmy Hawo. Pod pokrywą znajduje się wysokiej klasy procesor, który zapewnia, że ​​NanoPak może zapewniać najlepsze rezultaty przez długi czas. 4,3-calowy ekran dotykowy i system operacyjny Linux wraz z aplikacjami użytkownika AppCtrl, które umożliwiają wywoływanie funkcji instrumentu i programowa nia, sprawiają, że obsługa i walidacja są dziecinnie proste. Zapisywanie list funkcji umożliwia przechowywanie różnych parametrów zgrzewania, ustawień drukowania i zleceń drukowania. Wszystkie ustawienia zmieniane są za dotknięciem przycisku, wybierając żądaną listę.

 • Doc Link - KOMUNIKACJA.

  Dzięki innowacyjnemu modułowi komunikacyjnemu DocLink NanoPak można łatwo połączyć z systemami dokumentacji wsadowej. DocLink ma interfejsy USB A / B i RS 232. Dodatkowy interfejs Ethernet sprawia, że ​​NanoPak jest kompatybilny z siecią.

 • Data Matic - PRZESYŁANIE DANYCH USB.

  Dzięki technologii DataMatic wszystkie dane mogą być w sposób ciągły zapisywane na standardowej pamięci USB.

 • Size Matic - OKREŚLANIE DŁUGOŚCI WORKA.

  NanoPak to pierwsze obrotowe urządzenie zgrzewające z funkcją Size-Matic. Worki do sterylizacji, które są za długie lub za krótkie, należą już do przeszłości, ponieważ opcjonalny skaner i skala SizeMatic umożliwiają załadowanie długości urządzenia. Optymalna długość worka jest następnie automatycznie obliczana i wyświetlana na ekranie. Wszystkie marginesy bezpieczeństwa istotne dla norm są brane pod uwagę i uwzględniane w obliczeniach.

 • Font Matic - PRINTER.

  Nowa drukarka NanoPak może nie tylko drukować wymagane informacje tekstowe, ale może również drukować kody kreskowe. Dokonaj wyboru za pomocą aplikacji do drukowania. Technologia FontMatic automatycznie dostosowuje rozmiar czcionki do szerokości opakowania. Wersja hm 950 DC-VI jest wyposażona w dodatkową nową jednostkę drukującą, która może drukować znaki w językach międzynarodowych (np. chiński) i logo.

 • Seal Peak - WYTRZYMAŁOŚĆ USZCZELNIENIA.

  Szwy uszczelniające hawo SealPeak to płaskie szwy o szerokości 12 mm, które mają barierę o doskonałej stabilności w środku - znane jako SealPeak. Stabilność uszczelnienia stale rośnie od zewnątrz w kierunku SealPeak. Te miękkie krawędzie mają tę zaletę, że instrumenty nie wyłamują się na krawędziach, ale zamiast tego delikatnie wciskają się w szew i są chwytane przez SealPeak w środku. Szwy uszczelniające SealPeak mają również doskonałe właściwości zdzierania bez strzępienia papieru, nawet jeśli użytkowni k rozdziera opakowanie w złym kierunku. Dzięki wypróbowanej i przetestowanej technologii uszczelniania hawoflex, szwy uszczelniające SealPeak są również idealne do niepowlek anych opakowań Tyvek ® i poliolefinowych.

 • Dziennik śledzenia - DZIENNIK CYFROWY.

  NanoPak jest wyposażony w nową technologię hawo TraceLog. Działania włączonego urządzenia są rejestrowane i mogą być przeglądane w razie potrzeby. Jeżeli funkcja DataMatic jest aktywowana przez podłączoną pamięć USB, przy każdej zmianie daty lub wyłączeniu urządzenia danych dziennika (przeprowadzone testy, logowanie i wylogowanie operatora, wybrane listy pakowania, przeprowadzone konfiguracje urządzenia, daty przeprowadzonych konserwacji i dużo więcej) są automatycznie kopiowane i mogą być następnie przeglądane w arkuszu kalkulacyjnym.

 • OPROGRAMOWANIE DOKUMENTACYJNE.

  Maszyny można wyposażyć w oprogramowanie hawo ProDoc do prawnie bezpiecznej rejestracji procesu spawania.