Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

 • Direction ul. Romana Dmowskiego 19B lok. 20 50-203 Wrocław
 • Phone Tel: kontaktowy: +48 509 837 605

Azteca Seria A

Azteca Duża rodzina sterylizatorów parowych składa się z w pełni automatycznych sterylizatorów wstępnych i podciśnieniowych, autoklawów, zaprojektowanych z zachowaniem najwyższej jakości w celu pokrycia szerokiego zakresu zastosowań w centralnych oddziałach szpitalnych, a także w przemyśle farmaceutycznym i biotechnologicznym.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis produktu

Modele te zostały sprzedane do ponad 25 krajów na całym świecie w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce, Ameryce Łacińskiej, Afryce i Azji i są wysoce zalecane przez lekarzy, sterylnych techników przetwarzania i specjalistów.

Wszystkie użyte komponenty zostały dobrane z należytą starannością, spełniając najwyższe standardy jakościowe od znanych wiodących firm z najnowocześniejszymi technologiami na całym świecie.

Konstrukcja tych autoklawów jest nowoczesna, zapewnia niezawodne działanie, zawiera zaawansowane technologie, a za jej sukcesem stoi zespół interdyscyplinarnych inżynierów, którzy od ponad 20 lat opracowują sprzęt do sterylizacji na bazie OEM dla wiodących producentów na całym świecie.

Naczynie jest komorą kwadratową z podwójnym płaszczem, wykonaną z odpornej na korozję stali nierdzewnej 316L, która jest zgodna z dyrektywą dotyczącą urządzeń ciśnieniowych (PED). Rama i orurowanie autoklawu są również wykonane ze stali nierdzewnej. Wysoce wydajny, wysokiej jakości materiał izolacyjny Hanno-Tech nie uwalnia cząstek; stąd sterylizatory parowe Azteca A mogą być używane w pomieszczeniach czystych. Zaawansowana technologia izolacji dodatkowo przyczynia się do wysokiej efektywności energetycznej jednostek.

Sterylizator autoklaw może być dostarczony z 1 lub 2 pneumatycznie sterowanymi pionowymi drzwiami przesuwnymi. Automatyczny ruch drzwi przesuwnych w pionie zatrzymuje się natychmiast po zablokowaniu i wraca do pozycji otwartej. Specjalne zabezpieczenia zapobiegają otwarciu drzwi, gdy komora jest pod ciśnieniem lub gdy temperatura jest wysoka. W urządzeniach z podwójnymi drzwiami nie można jednocześnie otworzyć obu drzwi, a czyste drzwi boczne otwierają się dopiero po pomyślnym zakończeniu cyklu sterylizacji.

Sterylizatory parowe Azteca A wykorzystują parę pod ciśnieniem jako środek sterylizujący zapakowane lub nieopakowane towary, takie jak tkaniny, narzędzia chirurgiczne, przybory i inne materiały odporne na ciepło i wilgoć w temperaturach od 121 ° C do 134 ° C. Autoklawy można wyposażyć w wewnętrzną wytwornicę pary, aby umożliwić szybsze cykle przy efektywnym zużyciu energii oraz wyeliminować zależność od zewnętrznego źródła pary i jego jakości.

Usuwanie powietrza odbywa się za pomocą wydajnego systemu próżniowego, wykorzystującego pompę próżniową z pierścieniem cieczowym i skraplacz, wymiennik ciepła.

Wszystkie sterylizatory w autoklawie są standardowo dostarczane z systemem oszczędzania wody, aby zmniejszyć ilość wody podczas cykli sterylizacji.

 • Łatwy w użyciu

  Operacje jednym dotknięciem

 • Duża pojemność

  Od 110 litrów do 12 STU

 • Wysoce konfigurowalny

  z szeroką gamą akcesoriów i opcji

 • Szybki i ekonomiczny

  Cykle sterylizacji od 21 minut dzięki zaawansowanym systemom oszczędzania wody i energii

 • Najlepsze rozwiązanie

  Do szpitalnych CSSD, farmaceutycznych i biotechnologicznych

FUNKCJE I AKCESORIA STERYLIZATORA W AUTOKLAWIE

 • Dzięki licznym funkcjom bezpieczeństwa sterylizatory parowe Azteca A spełniają najwyższe standardy i wymagania dotyczące jakości, bezpieczeństwa i działania (EN 285 - norma dotycząca dużych sterylizatorów parowych; Dyrektywa dotycząca urządzeń ciśnieniowych (PED); Dyrektywa dotycząca wyrobów medycznych MDD 93/42 / EWG; EN 60601-1, EN 61010-1 i EN 61326, normy bezpieczeństwa itp. Oraz certyfikat CE).

 • System sterowania oparty na mikroprocesorze; najnowocześniejsza technologia Freescale automatycznie kontroluje wszystkie operacje. System obejmuje cyfrowy kolorowy ekran dotykowy LCD, komunikację, samodzielną i zdalną diagnostykę oraz połączenie z komputerem do zewnętrznej dokumentacji i drukowania, zapewniając niezawodną, ​​bezpieczną i przyjazną dla użytkownika obsługę. Wyświetlane informacje są dostępne dla użytkowników w różnych językach.

 • Seria Azteca A oferuje 7 zaprogramowanych cykli, 5 cykli sterylizacji i 2 cykle testowe, aby zapewnić odpowiedni poziom sterylności. Do 20 cykli można zaprojektować na zamówienie zgodnie z potrzebami użytkowników.

 • Dzięki szerokiej gamie akcesoriów te autoklawowe sterylizatory można łatwo dostosować do wymagań klienta.

 • Konstrukcja wszystkich komponentów wewnętrznych i zewnętrznych wraz z systemem autodiagnostyki zapewniają łatwą konserwację, co skutkuje niezawodną obsługą i wydajnością oraz zadowoleniem operatorów.

 • W ramach opieki zdrowotnej sterylizacja środków medycznych jest istotną kwestią w walce z postępem wielu chorób zakaźnych. W celu podniesienia jakości tych dostaw opracowano międzynarodowe standardy, które określają wymagania stawiane sprzętowi i procedurom na oddziałach sterylizacji w zakładach opieki zdrowotnej. Autoklawy Azteca A firmy Celitron stanowią najlepsze rozwiązanie dla centralnych oddziałów sterylizacyjnych szpitali (CSSD), klinik, a także dla przemysłu farmaceutycznego i biotechnologicznego.