Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

 • Direction ul. Romana Dmowskiego 19B lok. 20 50-203 Wrocław
 • Phone Tel: kontaktowy: +48 509 837 605

Wytwornica pary Celitron

Rodzina elektrycznych generatorów pary czystej składa się z w pełni automatycznych kotłów parowych zaprojektowanych zgodnie z najwyższymi standardami jakości, aby zapewnić suchą, nasyconą, stabilną i wysokiej jakości czystą parę do medycznych sterylizatorów parowych, autoklawów i myjni-dezynfektorów w szpitalach, klinikach i laboratoriach.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis produktu

Konstrukcja tych wytwornic czystej pary jest nowoczesna, zapewniająca niezawodną pracę, zawierająca zaawansowane technologicznie cechy. Za jej sukcesem stoi zespół interdyscyplinarnych inżynierów, którzy od ponad 20 lat opracowują sprzęt do sterylizacji na bazie OEM, pracując dla wiodących producentów na całym świecie.

Podgrzewane elektrycznie generatory pary są dostarczane z okrągłym naczyniem (i) ze stali nierdzewnej 316L, które są zgodne z Dyrektywą Ciśnieniową (PED) i są wyposażone w podgrzewany zbiornik na wodę mineralną. Konstrukcja kotła na parę czystą, panele, orurowanie i elementy grzejne są również wykonane ze stali nierdzewnej.

Dzięki kompaktowej i samodzielnej konstrukcji te generatory pary są łatwe do zainstalowania na szpitalnym oddziale sterylizacji, obok sterylizatora lub myjni-dezynfektora lub w pomieszczeniu gospodarczym.

Dzięki licznym funkcjom bezpieczeństwa, generatory pary Clean Steam serii E spełniają najwyższe standardy i wymagania dotyczące jakości, bezpieczeństwa i eksploatacji (2006/42 / WE - Dyrektywa maszynowa; Dyrektywa ciśnieniowa (PED); EN 60204-1, EN 61000- 6-2 i EN 61000-6-4 normy bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej itp. Oraz certyfikat CE).

Nasz elektryczny generator czystej pary posiada system sterowania oparty na mikrokontrolerze; najnowocześniejsza technologia Freescale automatycznie kontroluje wszystkie operacje. System zawiera cyfrowy wyświetlacz LCD 2x16 znaków z klawiaturą, komunikacją, samodzielną i zdalną diagnostyką, zapewniający niezawodną, ​​bezpieczną, przyjazną dla użytkownika iw pełni automatyczną obsługę.

Konstrukcja wszystkich komponentów wewnętrznych i zewnętrznych wraz z systemem autodiagnostyki zapewniają łatwą konserwację, co skutkuje niezawodną obsługą i wydajnością oraz zadowoleniem operatorów.

 • Łatwość adaptacji i integracji

  Pasują do większości autoklawów niezależnie od marki

 • Produkcja pary nasyconej o dużej wydajności

  200 kW, do 280 kg / godzinę pary

 • Łatwy w użyciu

  Ciągła, automatyczna praca bez operatora

 • Prosta autoryzacja

  Łatwiejszy proces zatwierdzania

 • Czyste rozwiązanie

  Zamiast pracy silnika wysokoprężnego, bez emisji szkodliwych substancji

 • Najlepsze rozwiązanie

  Do klinik, laboratoriów i centralnych oddziałów sterylizacji w szpitalach

FUNKCJE I AKCESORIA STERYLIZATORA W AUTOKLAWIE

 • W ramach opieki zdrowotnej sterylizacja środków medycznych jest istotną kwestią w walce z postępem wielu chorób zakaźnych. W celu podniesienia jakości tych dostaw opracowano międzynarodowe standardy, które określają wymagania stawiane sprzętowi i procedurom na oddziałach sterylizacji w zakładach opieki zdrowotnej.Generatory pary Celitron z serii Clean Steam E zapewniają najlepsze rozwiązanie dla centralnych działów sterylizacji (CSSD) w szpitalach.