Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

 • Direction ul. Romana Dmowskiego 19B lok. 20 50-203 Wrocław
 • Phone Tel: kontaktowy: +48 509 837 605

Azteca Seria AC

Rodzina sterylizatorów parowych Azteca AC obejmuje sterylizatory próżniowe przed i po próżni, autoklawy, zaprojektowane z myślą o najwyższej jakości do sterylizacji produktów opakowanych lub nieopakowanych, takich jak tkaniny, narzędzia chirurgiczne, przybory i inne materiały odporne na ciepło i wilgoć. Dzięki dużej pojemności od 75 do 200 litrów pokrywają szeroki zakres zastosowań w stomatologii, weterynarii i małych klinikach, szpitalach i salach operacyjnych (OR).

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis produktu

Modele te zostały sprzedane do ponad 40 krajów w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Łacińskiej, Afryce i Australii i są bardzo polecane przez lekarzy i specjalistów.

Wszystkie użyte komponenty zostały dobrane z należytą starannością, spełniając wymagania najwyższych standardów jakościowych od znanych wiodących firm z najnowocześniejszymi technologiami na całym świecie.

Konstrukcja tych autoklawów próżniowych jest nowoczesna, zapewniająca niezawodną pracę, zawierająca zaawansowane technologicznie cechy. Za jej sukcesem stoi zespół interdyscyplinarnych inżynierów, którzy od ponad 20 lat opracowują sprzęt do sterylizacji na bazie OEM dla wiodących producentów na świecie.

Naczynie jest okrągłą komorą z podgrzewanym płaszczem, wykonaną z odpornej na korozję stali nierdzewnej 316L, która jest zgodna z Dyrektywą Ciśnieniową (PED). Wysoce wydajny, wysokiej jakości materiał izolacyjny Hanno-Tech nie uwalnia cząstek; dzięki temu sterylizatory parowe Azteca AC mogą być używane w pomieszczeniach czystych. Zaawansowana technologia izolacji dodatkowo przyczynia się do wysokiej efektywności energetycznej sterylizatorów.

Autoklaw próżniowy jest dostarczany z 1 lub 2 drzwiami na zawiasach z automatyczną blokadą drzwi. Specjalne zabezpieczenia uniemożliwiają operatorowi otwarcie drzwi, gdy komora jest pod ciśnieniem lub gdy temperatura jest wysoka.

Sterylizatory parowe Azteca AC wykorzystują parę pod ciśnieniem jako środek sterylizujący w temperaturach w zakresie od 121 ° C do 134 ° C. Jednostki są standardowo wyposażone w wewnętrzne generatory pary, aby umożliwić szybsze cykle przy niskim zużyciu energii. Duża pojemność grzałek wewnątrz generatora pary sprawia, że ​​para jest zawsze gotowa do pracy.

Usuwanie powietrza odbywa się za pomocą wydajnego systemu próżniowego, wykorzystującego pompę próżniową z pierścieniem cieczowym i skraplacz, wymiennik ciepła.

Wszystkie autoklawy są standardowo dostarczane z systemem oszczędzania wody, aby zmniejszyć ilość wody podczas cykli sterylizacji.

 • Okrągła komora o dużej pojemności

  od 75 do 200 litrów.

 • Skoncentrowany projekt

  75-litrowa jednostka pasuje dokładnie do 1 STU.

 • Łatwy w obsłudze

  obsługa jednym dotknięciem.

 • Szybki i ekonomiczny

  cykle sterylizacji od 21 minut z zaawansowanymi systemami oszczędzania wody i energii.

 • Najlepsze rozwiązanie

  do stomatologicznych, weterynaryjnych i małych klinik, szpitali i ośrodków medycznych oraz jako sterylizatory wtórne w nagłych przypadkach na blokach operacyjnych.

FUNKCJE I AKCESORIA STERYLIZATORA W AUTOKLAWIE

 • Dzięki licznym funkcjom bezpieczeństwa sterylizatory parowe Azteca AC spełniają najwyższe standardy i wymagania dotyczące jakości, bezpieczeństwa i działania (EN 285 - norma dotycząca dużych sterylizatorów parowych; Dyrektywa dotycząca urządzeń ciśnieniowych (PED); Dyrektywa dotycząca wyrobów medycznych MDD 93/42 / EWG; EN 60601-1, EN 61010-1 i EN 61326, normy bezpieczeństwa itp. Oraz certyfikat CE).

 • System sterowania oparty na mikroprocesorze; najnowocześniejsza technologia Freescale automatycznie kontroluje wszystkie operacje. System obejmuje cyfrowy kolorowy ekran dotykowy LCD, komunikację, samodzielną i zdalną diagnostykę oraz połączenie z komputerem do zewnętrznej dokumentacji i drukowania, zapewniając niezawodną, ​​bezpieczną i przyjazną dla użytkownika obsługę. Wyświetlane informacje są dostępne dla użytkowników w różnych językach.

 • Seria Azteca A oferuje 7 zaprogramowanych cykli, 5 cykli sterylizacji i 2 cykle testowe, aby zapewnić odpowiedni poziom sterylności. Do 20 cykli można zaprojektować na zamówienie zgodnie z potrzebami użytkowników.

 • Dzięki szerokiej gamie akcesoriów te autoklawy można łatwo dostosować do wymagań klienta.Modułowa konstrukcja wszystkich komponentów wewnętrznych i zewnętrznych wraz z systemem autodiagnostyki zapewnia łatwą konserwację, co skutkuje niezawodną obsługą i wydajnością oraz zadowoleniem operatorów.

 • W ramach opieki zdrowotnej sterylizacja środków medycznych jest istotną kwestią w walce z postępem wielu chorób zakaźnych. W celu podniesienia jakości tych dostaw opracowano międzynarodowe standardy, które określają wymagania stawiane sprzętowi i procedurom na oddziałach sterylizacji w zakładach opieki zdrowotnej. Autoklawy Azteca A firmy Celitron stanowią najlepsze rozwiązanie dla centralnych oddziałów sterylizacyjnych szpitali (CSSD), klinik, a także dla przemysłu farmaceutycznego i biotechnologicznego.